رقص برف

 

خدا رو شکر که بالاخره برف بارید، نمیخواستم از یه منطقه ، دو، بار عکس بذارم ولی با توجه به فصل زمستون و منظره زیبایی که بخاطر بارش برف بوجود  اومده بود، حیفم اومد ازش بگذرم. این عکسها رو  دو روز پیش،(جمعه٨٩/١٠/٢۴ )گرفتم و مربوط به مسیر قدیمی فرحزاد به امامزاده داوده که قبلا دربارش گفتم و جزئیات بیشتر رو میتونید از آرشیو مطالب همین وبلاگ (فرحزاد به امامزاده داود) پیدا کنید.مسیر تو زمستون خیلی خلوته و من هرسال وقتی برف میاد، سعی میکنم نذارم از دستم بره. از حاج یوسف عزیزهم بخاطر همراهیش ممنونم. شما هم تا دیر نشده و زمستون فرش سفیدش رو جمع نکرده، حتما برید و لذت ببرید.

الان که دارم اینا رو مینویسم داره برف میاد، منم درست 28 سال پیش، تو یه همچین شبی که برف زیادی اومده بود، به دنیا اومدم، انگار 28 روزه که توی این دنیام.بنظرم فقط لحظه هایی که توسفر و طبیعت بودم ، جزء زندگیم بحساب میان و باقی اون هدر رفته.

ما زنده از آنیم که آرام نگیریم             موجیم که آسودگی ما عدم ماست...

/ 51 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عسل

سلام عکس ها فوق العاده زیبا بود و امیدوارم همیشه اول سلامت بعد موفق یاشید و از این عکسهای زیبا بگیرید و در وب بگذارید تا ما هم لذت ببریم.[لبخند] با درود

زویا

هم نورد عزیز برایتان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم من هم در چنین شبی پا به هستی گذاشتم فقط چندسال زودتر. [لبخند] چند روز پیش صعودی به شنلی اطراف اصفهان داشتم این عظمت و زیبایی برام ملموسه مخصوصا رنگ آسمونش و انعکاس نور روی برف که فوق العاده س.

عاشق کوهستان

سلام دوست عزیز به به واقعا" لذت بردم[گل][دست][قلب][ماچ] متشکرم

زکیه

سلام تصاویر بسیار زیباست به ندا جون هم سلام برسونیداز طرف یک دوست.

محمود

سلام میشه لطف کنی آدرس دقیق این جاهائی رو که رفتی برامون بفرستی؟

محمودی

هر چند یه کم دیره "تولدت مبارک" همینطور ازدواجت. واقعا عکس های زیبایی است.اگه می دونستی با این عکسها چقدر دلهایی رو شاد می کنی همیشه به اینکار ادامه میدادی.دعای مردم برات همیشگی می شه.صدقه فقط از مال نیست بلکه شاد کردن مردم خوش صدقه است.(حالا شایدم زکات) ممنون

غزال کوهستان

همیشه به کوه و دشت.. شاد شاد، پایدار باشید..